starbucksStarbucks se v tomto období zaměřuje na personifikaci jednoho z nejoblíbenějších nápojů podávaných ve Starbucks – Caffe latte – nechte si ho připravit tak, jak ho máte nejraději! Můžete volit z nabídky různých druhů mléka, chuť nápoje můžete zvýraznit dalším espresso shotem a Vaše dokonalé latte završíte sirupem v oblíbené příchuti.

Všechny milovníky zrnkové kávy zaručeně v tomto období potěší káva Guatemala Casi Cielo, která zpočátku evokuje příchuť květin a citronu a doznívá chutí tmavého kakaa.

Naprostou novinku představují zákusky podávané po dobu trvání zimní nabídky, kterými jsou lahodné lívanečky s javorovým sirupem, které můžete dostat v kombinaci s oblíbeným Cappuccinem za speciální cenu 99 Kč. Exkluzivně pouze v únoru bude k dostání také Valentýnský řez, který je ideální pochoutkou pro zamilované. Hladové gurmány zajisté potěší nový špenátový nebo krůtí quiche, které se stanou stálou součástí nabídky Starbucks.

„Rádi bychom návštěvu našich zákazníků přeměnili na skutečně dokonalý osobní zážitek, a proto představujeme Caffe latte ušité každému na míru. Speciálními zákusky bychom potom rádi zpříjemnili valentýnské období všem, nejen těm zamilovaným…,“ uvedla Jitka Hasmanová, District Manager společnosti Starbucks pro Českou republiku.

Celá nabídka je završena novou kolekcí hrnků a termohrnků.

Produkty představené v rámci zimní nabídky jsou:

Nápoje:
Personifikované Caffe latte – každý zákazník si podle chuti může zvolit z nabídky různých druhů mléka – plnotučné, polotučné, nízkotučné nebo sójové; pro výraznější chuť nápoje požádat o další espresso shot; a vybrat si oblíbenou příchuť sirupu – vanilka (i bez cukru), karamel, oříšek (i bez cukru), mandle, peprmint nebo irish cream.
Zrnková káva:
Guatemala Casi Cielo™ – tato káva pochází ze čtyř farem v oblasti Antigua v Guatemale – údolí Antigua je jednou z nejrenomovanějších oblastí v produkci kávy nejvyšší kvality. Doušek této kávy zpočátku evokuje příchuť květin a citronu a doznívá chutí tmavého kakaa. Výborně se doplňuje např. s čokoládou, kakaem a oříšky.

Zákusky – NOVINKY:
Lívanečky – zákusek v podobě tří čerstvých, nadýchaných lívanečků, přelitých javorovým sirupem představuje skvělou volbu ke snídani. Nyní je tento zákusek k dostání v kombinaci s Cappuccinem za skvělou cenu 99 Kč.
Valentýnský řez – speciální piškotové těsto dle americké receptury, které díky postupu přípravy získává skutečně valentýnský odstín – tmavě červenou barvu – a nezaměnitelnou chuť, je zákuskem pro toto období jako stvořeným. Korpus je proložen lehkým krémem.
Krůtí quiche – je novinkou mezi jídly nabízenými ve Starbucks a je ideální volbou pro milovníky krůtího masa. Jemné těsto je bohatě ozdobeno krůtím masem, smetanou, sýrem a drobně pokrájenou zeleninou.
Špenátový quiche – je další novinkou v kavárnách Starbucks pro ty, kteří dávají přednost spíše zelenině. Jemné těsto bohatě pokladené špenátem a smetanovým sýrem se vyznačuje výraznou špenátovou chutí.