Vánoční období přináší do kaváren Starbucks oblíbené nápoje s příchutí karamelu, brusinek a čerstvě upečeného perníku a zbrusu nové zákusky!

Starbucks Coffee Company (Nasdaq: SBUX) a její joint venture partner AmRest Holdings SE (WSE: EAT) tento týden zahajují svou vánoční nabídku prostoupenou vůněmi, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Lahodné nápoje v oblíbených příchutích – karamel s praženými oříšky, bílá mocha s brusinkovou polevou a perník s muškátovým oříškem – si mohou milovníci kávy vychutnat z originálních červených kelímků a hrnečků, které tradičně dokreslují vánoční atmosféru ve Starbucks.

V tomto období všechny kávové nadšence zajisté potěší také limitovaná kolekce zrnkových káv Starbucks® Christmas Blend a Starbucks® Christmas Blend Espresso Roast, které se vyznačují zemitou a kořenitou chutí, a proto se výborně hodí k vánočnímu cukroví.

„Vánoční doba je jedním z nejkrásnějších období v roce, a proto se na ni naše kavárny vždy pečlivě připravují. Kavárny září vánoční výzdobou a naši baristé jsou plně připraveni doporučit lahodné nápoje s tradičními vánočními příchutěmi, které tento rok doplňují zbrusu nové zákusky. Rodiny a přátelé tráví čas pospolu a kavárny Starbucks jsou tak ideálním místem pro společná setkání,“ uvedla Jitka Hasmanová, District Manager společnosti Starbucks pro Českou republiku a dodala: „Rádi bychom v předvánočním období pomohli také nejpotřebnějším, a proto pořádáme sbírku vánočních dárků pro děti ze stacionáře Modrý klíč, který se stará o mentálně a zdravotně postižené. Sbírka bude probíhat ve všech našich kavárnách. Všem zákazníkům a partnerům předem děkujeme za jejich podporu.“

Vánoční nabídku letos obohatí zbrusu nové zákusky – čokoládovo-višňový dort a vánoční dýňový koláček! Celá nabídka je završena novou kolekcí hrnků a termohrnků s vánoční a zimní tématikou.

Nápoje:

Toffee Nut Latte – bohatá mléčná chuť sladkých karamelek v kombinaci s chutí pražených oříšků spojená s jemným espressem a ohřátým mlékem, navrchu ozdobená domácí šlehačkou a karamelkovým posypem.
Cranberry White Chocolate Mocha – pro Starbucks typické espresso v kombinaci s čerstvě ohřátým mlékem a lahodnou bílou čokoládou, to vše ozdobené domácí šlehačkou s brusinkovou polevou a brusinkovým cukrem.
Gingerbread Latte – chuť a vůně čerstvě upečeného perníku spolu s jemným espressem a ohřátým mlékem, ozdobené domácí šlehačkou a muškátovým oříškem.

Zrnková káva – limitovaná edice:

Starbucks® Christmas Blend – tato směs v sobě slučuje živost vynikající latinskoamerické kávy a hebkou sametovost kávy asijsko-tichomořské, mezi něž patří i některé vzácné letité kávy indonéské.
Starbucks® Christmas Blend Espresso Roast – směs výjimečných letitých zrn ze Sumatry s cedrovou a hutnou chutí a jasné kávy z Kostariky, upražená na stupeň Espresso Roast nabízí intenzivnější chuť.

Zákusky – NOVINKY:

Cherry Note Cake – čokoládový dort s višněmi a šlehačkou, posypaný mandlovými lupínky. Tento zákusek chutná skvěle s šálkem Cranberry White Mocha, je lehký a dodá energii.
Pumpkin Slice – kořeněný zákusek ozdobený dýňovými semínky, který je pro zimní období jako stvořený.

Kolekce výrobků Starbucks:

Hravá kolekce hrnků a termohrnků se zimní tématikou zaručeně potěší, jako překvapení pod vánočním stromkem – je ideálním vánočním dárkem pro všechny milovníky kávy a nejen pro ně.